Ventura Group

PROVOZUJEME HOTELY A RESTAURACE S CHUTÍ, OD SRDCE.

BUĎTE NAŠIMI HOSTY.

Jsme rodinná firma, která vlastní zajímavé prostory v Praze. Protože máme rádi společnost, rozhodli jsme se, že to v nich musí žít. Každý u nás najde své místo. V některých se dobře bydlí a v jiných zase dobře sedí, pije a jí.

KAŽDÉ NAŠE JÍDLO MÁ PŘÍBĚH

Za prvotřídním chuťovým zážitkem stojí prvotřídní šéfkuchaři a prvotřídní suroviny. Máme obojí. Menu všech restaurací sestavují profesionálové, uznávaní v gastronomických kruzích. Inovujeme tradiční české pokrmy pomocí moderních technologií a přizpůsobujeme je chutím 21. století. I vaše babička si nám přijde říct o recept.

O PIVO SE STARÁME JAKO O VLASTNÍ

Naše pivo, ať už Plzeňský Prazdroj nebo Velkopopovický Kozel, je vyhlášené po celé Praze. Jeho ošetření a skladování věnujeme výjimečnou pozornost. Hýčkáme ho ve velkých tancích a naši výčepní jsou mistři svého oboru.

VAŠI HOSTÉ JSOU I NAŠI HOSTÉ

Pořádáme akce. Ať už jsou to zabijačkové hody, grilování v některé restauraci, nebo večírek u vás doma. S týmem Českého cateringu přijedeme kamkoli. Na louku i zámek. Nepotřebujeme vodu ani elektřinu. Dovezeme si všechno včetně výčepu nebo mobilní pece na pizzu. Vaříme přímo na místě a ladíme výzdobu podle stylu akce.

CHCETE MÍT OD VŠEHO POKOJ? ZAJISTÍME VÁM TEN PRAVÝ

Ubytujeme vás v historickém domě ze 14. století přímo u Karlova mostu, v prostorném moderním apartmánu nebo třeba ve velkorysých secesních bytech pod Petřínem. Všechny pokoje i byty zařizujeme tak, jako bychom chystali své vlastní a respektujeme při tom dispozice konkrétního prostoru i jeho genia loci.

Ventura Group

Tento podnik je součástí sítě Ventura Group,
která provozuje hotely a restaurace s chutí, od srdce

© 2019 Venturafood&catering, s.r.o.
Vytvořeno studiem Up-net Multimedia